Aktualności


Nowe folie monomeryczne Avery Dennison MPI 3004 HOP i MPI 3024 HOP

16.01.2018

Integart nie stoi w miejscu i ciągle wprowadza nowe produkty do swojego portfolio. W styczniu w ofercie folii monomerycznych pojawiły się dwa nowe produkty Avery Dennison – są to folie oznaczone symbolami MPI 3004 HOP oraz MPI 3024 HOP z systemem Easy Apply.
czytaj więcej

Apex Premium Canvas Stick – nowość w ofercie

11.01.2018

Z przyjemnością informujemy, że oferta Integart wzbogaciła się o nowy produkt marki Apex Premium o nazwie Canvas Stick. Jest to wysokiej jakości tkanina samoprzylepna o strukturze canvasu.
czytaj więcej

Z nową kampanią odliczamy… dni i zapraszamy na REMA 2018!

28.12.2017

Firma Integart rozpoczyna odliczanie do największego wydarzenia w branży Reklamowej i Poligraficznej – RemaDays'18, które wystartuje już 7 lutego, w podwarszawskim Nadarzynie! Targi potrwają 3 dni. Dla Integart uczestnictwo w najbliższej imprezie jest niezwykle ważne. Przygotowania idą pełną parą!
czytaj więcej

Integart wkracza w świat druku 3D

12.12.2017

Firma Integart Sp. z o.o. z przyjemnością informuje, że na mocy podpisanej umowy z firmą HP staje się oficjalnym dystrybutorem drukarek HP Jet Fusion 3D na terenie Polski. Wszystkie firmy zainteresowane zakupem lub przetestowaniem tej innowacyjnej technologii mogą teraz zgłaszać się bezpośrednio do Integart. W  HP DemoLab będzie istniała także możliwość przetestowania urządzenia.
czytaj więcej

Nowość w ofercie: Neschen Easy DOT gold / silver

24.11.2017

Uprzejmie informujemy, że w ofercie firmy Integart pojawiły się nowe folie barwione marki Neschen - Easy DOT Gold oraz Silver.
czytaj więcej

Papier APEX PREMIUM CITY LIGHT satin w ofercie Integart

20.11.2017

Integart ma dobrą wiadomość dla wszystkich firm poszukujących wysokiej jakości papieru do druku wielkoformatowego. Marka Apex Premium, znana z wysokiej jakości mediów rozszerza porfolio o nowy produkt o nazwie APEX PREMIUM CITY LIGHT satin o gramaturze 150g i 200g.
czytaj więcej

Car Design i aplikacje samochodowe: 17-20.X – Open October w Integart

09.10.2017

Coroczne spotkania z Klientami w ramach Open October cieszą się dużą popularnością. Niedawno zakończone zostały spotkania w ramach I tygodnia („Premierowe pokazy technologii HP Latex”), obecnie trwają spotkania II tygodnia („Aranżacja przestrzeni i rozwiązania eventowe. Bezpośredni druk na tkaninach”). Ale to ciągle nie koniec! Przed nami jeszcze 2 tygodnie.
czytaj więcej

Druk bezpośredni na tkaninach – Open October w Integart

03.10.2017

Długo oczekiwany Open October w Integart rozpoczął się. Właśnie trwają spotkania w ramach I tygodnia, ale już dziś warto sobie zapewnić miejsce na kolejny II tydzień. Ilość miejsc jest ograniczona więc warto się pospieszyć. Rejestracja na www.openoctober.pl.
czytaj więcej

RoadShow - Wrappingowa Dawka Emocji! - już za miesiąc

18.09.2017

Równo za miesiąc, II edycja „RoadShow - Wrappingowa dawka emocji! wyruszy w trasę. Zapraszamy, w dniach 16-20 października 2017, wszystkie osoby pragnące budować i rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie aplikacji folii samochodowych i ochrony lakieru. Warsztaty będą miały charakter ogólnopolski – odwiedzimy tym razem 4 miasta: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn oraz Warszawę.
czytaj więcej

DECAL - nowe produkty w ofercie Integart

12.09.2017

Miło nam poinformować i zaprosić Państwa do zapoznania się z nową marką produktów, która z dniem 1 września 2017, weszła do portfolio materiałów do druku wielkoformatowego, w ofercie Integart.
czytaj więcej