Aktualności


RoadShow - Wrappingowa Dawka Emocji! - już za miesiąc

18.09.2017

Równo za miesiąc, II edycja „RoadShow - Wrappingowa dawka emocji! wyruszy w trasę. Zapraszamy, w dniach 16-20 października 2017, wszystkie osoby pragnące budować i rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie aplikacji folii samochodowych i ochrony lakieru. Warsztaty będą miały charakter ogólnopolski – odwiedzimy tym razem 4 miasta: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn oraz Warszawę.
czytaj więcej

DECAL - nowe produkty w ofercie Integart

12.09.2017

Miło nam poinformować i zaprosić Państwa do zapoznania się z nową marką produktów, która z dniem 1 września 2017, weszła do portfolio materiałów do druku wielkoformatowego, w ofercie Integart.
czytaj więcej

FORUM Zund Experience Days – ekscytujące dni ploterów tnących Zund 19-21 września 2017

05.09.2017

Zund to niekwestionowany leader w dziedzinie cyfrowego cięcia. Rozwijana przez lata technologia jest obecnie najbardziej zaawansowaną na świecie i umożliwia precyzyjną obróbkę wszelkiego rodzaju materiałów. Tnąco-frezująco-bigujące stoły marki Zund dostępne są w wielu rozmiarach co pozwala firmom wybierać rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Modułowa budowa systemów tnących Zund w dalszej perspektywie pozwala na spokojny rozwój obszaru usług i rozwój firmy.
czytaj więcej

Drukarki wielkoformatowe HP Latex – uniwersalność przede wszystkim

31.08.2017

Fakt popularności technologii HP Latex jest powszechnie znany. Jest to przede wszystkim rezultat jej niezwykłej wszechstronności, która umożliwia firmom poszerzanie swojej oferty, praktycznie bez przeprowadzania dodatkowych inwestycji.
czytaj więcej

Integart wyłącznym dystrybutorem tkanin Aurich Textilien

09.08.2017

Firma Integart z przyjemnością informuje, że dzięki współpracy z firmą Aurich Textilien udało się zoptymalizować tekstylia tego producenta pod kątem lepszej przyczepności atramentu lateksowego HP i większej odporności na zarysowania.
czytaj więcej

Wymieniaj i oszczędzaj! Program Trade-In drukarek wielkoformatowych

18.07.2017

Firma HP dostawca technologii HP Latex bezustannie myśli o Klientach, proponując ciekawe rozwiązania dedykowane dla firm, które nie chcą stać w miejscu. W 2008 roku po raz pierwszy HP zaprezentowało swoją innowacyjną technologię lateksową.
czytaj więcej

WRAPiT – warsztaty aplikacyjne z produktami 3M w Integart, z udziałem Rafała Żmudy

05.07.2017

3M RoadShow z udziałem certyfikowanego trenera 3M Rafała Żmudy dobiegł końca. Odwiedziliśmy cztery miasta: Katowice-Mikołów, Wrocław, Bydgoszcz i Warszawę prezentując szerokie portfolio produktów 3M z oferty Integart dedykowanych do segmentu car wrappingowego.
czytaj więcej

WRAPiT nadchodzi – car wrappingowy show już od 27 czerwca

21.06.2017

Wielkimi krokami zbliża się car wrappingowy event WRAPiT organizowany wspólnie przez Integart oraz 3M. Musimy przyznać, że ilość chętnych przerosła najśmielsze oczekiwania.
czytaj więcej

Lista zwyciężców programu „Dołącz do najlepszych”

07.06.2017

Ostatnia, III edycja programu „Dołącz do najlepszych” dobiegła końca. Zgodnie z regulaminem promocji przedstawiamy Państwu listę zwycięzców, którzy otrzymali gwarantowaną nagrodę w postaci jednego ze szkoleń w profesjonalnym centrum szkoleniowym The Wrap Center - Rafała Żmudy.
czytaj więcej

„Wrappingowa dawka emocji” z foliami samochodowymi 3M

06.06.2017

Firma Integart wraz z firmą 3M oraz Rafałem Żmudą zapraszają na niezwykłe warsztaty - „Wrappingowa dawka emocji”. Wszyscy zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności aplikacyjnych mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w szkoleniach i pokazach prowadzonych pod okiem znanego car wrappera Rafała Żmudy – oficjalnego aplikatora firmy 3M i jednocześnie właściciela centrum szkoleniowego The Wrap Center.
czytaj więcej