Kontakt

INTEGART SP. Z O.O.

55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1 
NIP 913-16-16-456, REGON 022325890

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000493655, kapitał zakładowy 1.600.000,00 PLN

Informacja o połączeniu spółek Integart Sp. z o.o. oraz Alma Trend Sp. z o.o.

 

Błonie k/Wrocławia (Centrala)
Wskazówki jak dojechać

Biura i magazyn centralny:

ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
+48 71 31 53 191, +48 71 31 53 199
+48 71 31 51 601, +48 71 31 51 602
biuro@integart.com.pl

Centrum Demostracyjne HP Lab:

ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
+48 71 797 29 31

Beata Wrona - Kierownik Marketingu / Koordynator Centrum Prezentacji HP Lab
tel. +48 607 554 107
wrona@integart.com.pl

ODDZIAŁY INTEGART SP. Z O.O / DYSTRYBUCJA

 

Oddział Bielsko-Biała
Wskazówki jak dojechać
ul. Gen. Maczka 9, 43-300 Bielsko-Biała
+48 33 817 19 16
bielsko@integart.com.pl

Oddział Bydgoszcz
(Centrala Regionu Północ)
Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 8, 85-758 Bydgoszcz
+48 52 327 45 00
+48 52 327 45 01
bydgoszcz@integart.com.pl

Salon sprzedaży detalicznej:
tel. +48 52 342 04 28
bydgoszcz_pawilon@integart.com.pl

Specjalista ds. Handlowych /odd. Bydgoszcz/
Anita Ratajczyk
tel. +48 607 047 029
ratajczyk@integart.com.pl

Oddział Katowice
(Centrala Regionu Południe/Wschód)
Wskazówki jak dojechać
ul. Siemianowicka 7D (wjazd od ul. Budowlanej),
40-301 Katowice
tel./fax +48 32 209 59 19
fax +48 32 354 30 08
katowice@integart.com.pl

Dyrektor Oddziału
Agnieszka Kołodziejewska
tel. +48 601 303 717
kolodziejewska@integart.com.pl

Kierownik działu sprzedaży
Beata Zadróżna
tel. +48 601 484 064
beata.zadrozna@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Zygmunt Robert
tel. +48 609 828 999
zygmunt@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Waśniowski Łukasz
tel. +48 663 332 514
lukasz.wasniowski@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Gładysz Paweł
tel. +48 663 332 516
pawel.gladysz@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Jaros Grzegorz
tel. +48 607 050 870
grzegorz.jaros@integart.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Online
Pluta Tomasz
tel. +48 601 441 830
tomasz.pluta@integart.com.pl

Specjalista ds. Klientów Kluczowych
Adam Adamek
tel. +48 605 853 920
adam.adamek@integart.com.pl


Oddział Kraków
Wskazówki jak dojechać
ul. Szymona Szymonowica 83, 30-396 Kraków
krakow@integart.com.pl
tel. +48 12 653 43 92

Kierownik Oddziału
Mariusz Pawelec
tel. +48 601 871 007
pawelec@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy /oddz. Kraków/

Łukasz Gałązka
tel. +48 607 268 278
galazka@integart.com.pl

Oddział Gdańsk
Wskazówki jak dojechać
ul. Abrahama 7, 80-307 Gdańsk
(wjazd od. ul. Wita Stwosza, budynek PZM-ot)
tel. +48 58 554 15 24
gdansk@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy /oddz. Gdańsk/
Marcin Specylak
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Oddział Łódź
Wskazówki jak dojechać
ul. Solec 24/26, 94-247 Łódź
tel. +48 42 633 95 55
lodz@integart.com.pl

Oddział Opole
Wskazówki jak dojechać
ul. Dworska 2, 45-750 Opole
tel. +48 77 474 86 24
opole@integart.com.pl

Marek Kąfera
tel. +48 609 058 626
marek.kafera@integart.com.pl

Maciej Feusette
tel. +48 663 332 593
maciej.feusette@integart.com.pl

Oddział Poznań
Wskazówki jak dojechać
ul. Pogodna 8, 60-275 Poznań
tel. +48 61 867 61 50
fax +48 61 868 79 75
poznan@integart.com.pl

Mateusz Cołta
tel. +48 609 007 807
mateusz.colta@integart.com.pl

Oddział Poznań - Krzesiny
Wskazówki jak dojechać
ul. Tarnowska 10C, 61-323 Poznań
tel. +48 61 843 91 55
fax +48 61 843 91 56
poznan2@integart.com.pl

Oddział Toruń
Wskazówki jak dojechać
ul. Wschodnia 41a, 87-100 Toruń
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl

Oddział Wałbrzych
Wskazówki jak dojechać
ul. Uczniowska 1-2, 58-306 Wałbrzych
tel./fax +48 74 665 96 06
walbrzych@integart.com.pl

Damian Dąbrowski
tel. 48 663 330 126
damian.dabrowski@integart.com.pl

Oddział Warszawa - Jawczyce
Wskazówki jak dojechać
ul. Piastowska 67,05-850 Jawczyce
tel. +48 22 846 33 06
tel. +48 22 697 08 58
tel. +48 607 767 077
jawczyce@integart.com.pl

Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl

Tomasz Góźdź
tel. +48 605 647 555
gozdz@integart.com.pl

Daniel Krupa
tel. +48 605 693 444
daniel.krupa@integart.com.pl

Oddział Wrocław
Wskazówki jak dojechać
ul. Brynicka 3, 54-214 Wrocław
wjazd od ul. Gądowskiej k/Magnolia Park
tel. +48 71 350 38 58
wroclaw@integart.com.pl

Jakub Pietrzyk
tel. 48 605 994 102
pietrzyk@integart.com.pl

Monika Ziemiaszewska
tel. +48 663 330 691
monika.ziemiaszewska@integart.com.pl

DZIAŁY PRODUKTOWE:

REKLAMA I POLIGRAFIA:

Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl

Wiesia Tomicka
tel. +48 52 327 45 00 / +48 601 664 229
tomicka@integart.com.pl

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

Dariusz Rosłoń
tel. +48 609 103 809
roslon@integart.com.pl

Agnieszka Kołodziejewska
tel. +48 601 303 717
kolodziejewska@integart.com.pl

Marek Klimczak
tel. +48 603 114 003
klimczak@integart.com.pl

Marek Zimmer
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży /odd. Poznań, Wrocław, Wałbrzych, Opole/
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

Karol Rzepus
tel. +48 605 410 948
karol.rzepus@integart.com.pl

URZĄDZENIA I TECHNOLOGIE:

Tomasz Melzacki - Dyrektor Handlowy
tel: +48 603 999 081
melzacki@integart.com.pl

Tomasz Stawicki - Dyrektor Operacyjny
tel. +48 504 222 896
stawicki@integart.com.pl

Region Północ

Latoszewski Damian
tel: +48 603 509 801
latoszewski@integart.com.pl

Piotr Socha - Business Development Manager LFI
tel. +48 607 611 777
socha@integart.com.pl

Marcin Specylak
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Region Południe

Dawid Siedlis - Business Development Manager LFP
tel. +48 605 102 205
siedlis@integart.com.pl

Bartek Rozwicki
tel. +48 603 030 960
rozwicki@integart.com.pl

Remigiusz Pokuciński - Business Development Manager LFI: HP, Zund, HP Industrial
tel. +48 603 999 091
pokucinski@integart.com.pl

Matausz Matczak
tel. +48 607 304 277
matczak@integart.com.pl

Materiały eksploatacyjne

Agnieszka Benedyktowicz - Kierownik Działu Materiałów Eksploatacyjnych HP
tel. +48 601 521 020
benedyktowicz@integart.com.pl

Wioletta Grębowicz
tel. +48 71 315 31 91/99
tel. +48 601 521 020
wioletta.grebowicz@integart.com.pl

Reklamacje
Wypełniony formularz zgłoszenia reklamacyjnego na materiały eksploatacyjne (dostępny w dziale downloads) tj. głowice, tusze czy zestawy czyszczące, prosimy wysyłać na adres: reklamacje@integart.com.pl



SERWIS:

Janusz Rzeszotkowski - Kierownik Działu Serwis
tel. +48 607 041 131
serwis@integart.com.pl

Agnieszka Wróbel - koordynator prac serwisowych
tel. +48 607 035 509

Marzena Krzykwa - koordynator prac serwisowych
tel. +48 603 112 171

Kontakty do serwisantów publikujemy tutaj.


DROGOWNICTWO:

Aneta Mikuśkiewicz
tel. +48 71 324 94 58 / +48 607 747 746
mikuskiewicz@integart.com.pl

MATERIAŁY OSTRZEGAWCZE:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

PRZEMYSŁ:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

BUDOWNICTWO:

Grzegorz Sokołek
tel. +48 603 116 604
sokolek@integart.com.pl

Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies, co będzie skutkowało zapisywaniem ich na Państwa urządzeniach przez serwis www.

Informacji odczytanych za pomocą cookies i podobnych technologii używamy w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, w tym profilowania. Wykorzystanie ich pozwala nam zapewnić Państwu maksymalną wygodę przy korzystaniu z naszych serwisów poprzez zapamiętanie Waszych preferencji i ustawień na naszych stronach. Więcej informacji o zamieszczanych plikach cookie oraz o możliwości zmiany ustawień przeglądarki oraz polityce przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności. Akceptacja ustawień przeglądarki oznacza zgodę na możliwość tworzenia profilu Użytkownika opartego na informacji dotyczącej świadczonych usług, zainteresowania ofertą lub informacjami zawartymi w plikach cookies. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej wcześniej zgody.