Kontakt

INTEGART SP. Z O.O.

55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1 
NIP 913-16-16-456, REGON 022325890

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000493655, kapitał zakładowy 1.600.000,00 PLN

 

Błonie k/Wrocławia (Centrala)
Wskazówki jak dojechać

Biura i magazyn centralny:

ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
+48 71 31 53 191, +48 71 31 53 199
+48 71 31 51 601, +48 71 31 51 602
biuro@integart.com.pl

Centrum Demostracyjne HP Lab:

ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
+48 71 797 29 31, +48 71 797 29 44

Beata Wrona - Kierownik Marketingu / Koordynator Centrum Prezentacji HP Lab
tel. +48 607 554 107
wrona@integart.com.pl

ODDZIAŁY INTEGART SP. Z O.O / DYSTRYBUCJA

 

Oddział Bielsko-Biała
Wskazówki jak dojechać
ul. Gen. Maczka 9, 43-300 Bielsko-Biała
+48 33 817 19 16
bielsko@integart.com.pl

Oddział Bydgoszcz
(Centrala Regionu Północ)
Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 8, 85-758 Bydgoszcz
+48 52 327 45 00
+48 52 327 45 01
bydgoszcz@integart.com.pl

Salon sprzedaży detalicznej:
tel. +48 52 342 04 28
fax +48 52 342 04 28
bydgoszcz_pawilon@integart.com.pl

Specjalista ds. Handlowych /odd. Bydgoszcz/
Anita Ratajczyk
tel. +48 607 047 029
ratajczyk@integart.com.pl

Oddział Katowice
(Centrala Regionu Południe/Wschód)
Wskazówki jak dojechać
ul. Wolnego 8, 40-857 Katowice
tel./fax +48 32 209 59 19
fax +48 32 354 30 08
katowice@integart.com.pl

Oddział Kraków
Wskazówki jak dojechać
ul. Bieżanowska 102C, 30-826 Kraków
krakow@integart.com.pl
tel. +48 12 653 43 92
tel. +48 607 268 278

Oddział Gdańsk
Wskazówki jak dojechać
ul. Abrahama 7, 80-307 Gdańsk
(wjazd od. ul. Wita Stwosza, budynek PZM-ot)
tel./fax +48 58 554 15 24
gdansk@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy /odd. Gdańsk /
Marcin Specylak
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Oddział Łódź
Wskazówki jak dojechać
ul. Solec 24/26, 94-247 Łódź
tel. +48 42 633 95 55
lodz@integart.com.pl

Oddział Poznań
Wskazówki jak dojechać
ul. Pogodna 8, 60-275 Poznań
tel. +48 61 867 61 50 fax +48 61 868 79 75
poznan@integart.com.pl

Paweł Matuszkiewicz
tel. 48 609 007 807
matuszkiewicz@integart.com.pl

Oddział Toruń
Wskazówki jak dojechać
ul. Wschodnia 41a, 87-100 Toruń
tel. +48 56 655 37 57
tel./fax +48 56 655 38 52
torun@integart.com.pl

Oddział Wałbrzych
Wskazówki jak dojechać
ul. Uczniowska 1-2, 58-306 Wałbrzych
tel./fax +48 74 665 96 06
fax +48 74 842 16 10
walbrzych@integart.com.pl

Paweł Matuszkiewicz
tel. 48 609 007 807
matuszkiewicz@integart.com.pl

Oddział Warszawa - Bielany
Wskazówki jak dojechać
ul. Opłotek 42a, 01-940 Warszawa
tel. +48 22 697 08 58
tel. +48 607 767 077
warszawa3@integart.com.pl

Kierownik oddziału
Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl

Oddział Warszawa-Piaseczno
Wskazówki jak dojechać
ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno
tel./fax +48 22 757 41 41
piaseczno@integart.com.pl

Oddział Wrocław
Wskazówki jak dojechać
ul. Brynicka 3, 54-214 Wrocław
wjazd od ul. Gądowskiej k/Magnolia Park
tel. +48 71 350 38 58
wroclaw@integart.com.pl

Daniel Rorbach
tel. 48 691 766 903
rorbach@integart.com.pl

DZIAŁY PRODUKTOWE:

REKLAMA I POLIGRAFIA:

Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl

Wiesia Tomicka
tel. +48 52 327 45 00 / +48 601 664 229
tomicka@integart.com.pl

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

Dariusz Rosłoń
tel. +48 609 103 809
roslon@integart.com.pl

Agnieszka Kołodziejewska
tel. +48 601 303 717
kolodziejewska@integart.com.pl

Marek Klimczak
tel. +48 603 114 003
klimczak@integart.com.pl

Marek Zimmer
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży /odd. Poznań, Wrocław, Wałbrzych/
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

URZĄDZENIA I TECHNOLOGIE:

Region Północ / Zachód

Tomasz Melzacki - Dyrektor Handlowy - Region Północ / Zachód - drukarki HP Latex s.3000, HP Scitex FB 750-550, HP Industrial Press HE, laminatory Seal, plotery Summa, Zund
tel: +48 603 999 081
melzacki@integart.com.pl

Latoszewski Damian
tel: +48 603 509 801
latoszewski@integart.com.pl

Piotr Socha
tel. +48 607 611 777
socha@integart.com.pl

Region Południe / Wschód

Tomasz Stawicki - Dyrektor Handlowy - Region Południe / Wschód - drukarki HP Latex s.3000, HP Scitex FB 750-550, HP Industrial Press HE, laminatory Seal, plotery Summa
tel. +48 504 222 896
stawicki@integart.com.pl

Dawid Siedlis
tel. +48 605 102 205
siedlis@integart.com.pl

Bartek Rozwicki
tel. +48 603 030 960
rozwicki@integart.com.pl

Remigiusz Pokuciński (drukarki HP Latex 3000 i UV; Fotoba, RollsRoller)
tel. +48 603 999 091
pokucinski@integart.com.pl

Materiały eksploatacyjne

Agnieszka Benedyktowicz - Kierownik Działu Materiałów Eksploatacyjnych HP
tel. +48 601 521 020
benedyktowicz@integart.com.pl

Dagmara Trojanowska
tel. +48 71 315 31 91/99
trojanowska@integart.com.pl

Reklamacje
Wypełniony formularz zgłoszenia reklamacyjnego na materiały eksploatacyjne (dostępny w dziale downloads) tj. głowice, tusze czy zestawy czyszczące, prosimy wysyłać na adres: reklamacje@integart.com.pl



SERWIS:

Janusz Rzeszotkowski - Kierownik Działu Serwis
tel. +48 607 041 131
serwis@integart.com.pl

Agnieszka Wróbel - koordynator prac serwisowych
tel. +48 607 035 509

Tomasz Littau - serwisant
tel. kom. +48 607 581 007

Piotr Turocha - serwisant
tel. +48 607 102 903

Kamil Muszkalski - serwisant
tel. +48 603 075 575

Artur Grzelak - serwisant
tel. +48 607 125 000

Darek Dyba - serwisant
tel. kom. +48 603 118 288

DROGOWNICTWO:

Aneta Mikuśkiewicz
tel. +48 71 324 94 58 / +48 607 747 746
mikuskiewicz@integart.com.pl

MATERIAŁY OSTRZEGAWCZE:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

PRZEMYSŁ:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

BUDOWNICTWO:

Grzegorz Sokołek
tel. +48 603 116 604
sokolek@integart.com.pl