Nowy koszyk 0 PLN

INTEGART SP. Z O.O.

55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1
NIP 913-16-16-456, REGON 022325890

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000493655, kapitał zakładowy 1.600.000,00 PLN

Informacja o połączeniu spółek Integart Sp. z o.o. oraz Alma Trend Sp. z o.o. [PDF]




Biura i magazyn centralny:

Błonie k/Wrocławia (Centrala)
Wskazówki jak dojechać
ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
+48 71 31 53 191, +48 71 31 53 199
+48 71 31 51 601, +48 71 31 51 602
biuro@integart.com.pl

Sklep internetowy:

Zamówienia (obsługa klienta, wsparcie produktowe):
sklep-zamowienia@integart.com.pl
Obsługa techniczna sklepu / kont:
e-mail: sklep@integart.com.pl
tel.: +48 607 664 892
  

Centrum Demonstracyjne HP Demo Lab:

ul. Maszynowa 1, Błonie 55-330 Miękinia
tel. +48 71 797 29 31

Beata Wrona - Kierownik Marketingu / Koordynator Centrum Prezentacji HP Demo Lab
tel. kom. +48 607 554 107
wrona@integart.com.pl

Dział Płyt i Prefabrykacji:

ul. Wróblowicka 24, 55-330 Krępice
prefabrykacja@integart.com.pl


ODDZIAŁY INTEGART SP. Z O.O / DYSTRYBUCJA

 

Białystok
Wskazówki jak dojechać
ul. Kwiatowa 15, 16-001 Ignatki
+48 885 858 960
bialystok@integart.com.pl

Kierownik Oddziału
Daniel Dyszkiewicz
tel. +48 885 858 960
daniel.dyszkiewicz@integart.com.pl

Oddział Bielsko-Biała
Wskazówki jak dojechać
ul. Gen. Maczka 9, 43-300 Bielsko-Biała
+48 33 817 19 16
bielsko@integart.com.pl

Dyrektor Regionalny(Region Południe-Wschód / Kraków, Rzeszów, Bielsko-Biała)
Marek Klimczak
tel. +48 603 114 003
klimczak@integart.com.pl

Kierownik Oddziału
Witold Klimczak
tel. +48 607 263 300
w.klimczak@integart.com.pl

Dział Sprzedaży
Dariusz Foltyn
tel. +48 607 292 001
foltyn@integart.com.pl

Tomasz Zdrowak
tel. +48 885 840 342
tomasz.zdrowak@integart.com.pl

Oddział Bydgoszcz
(Centrala Regionu Północ)
Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 8, 85-758 Bydgoszcz
+48 52 327 45 00
+48 52 342 04 28
bydgoszcz@integart.com.pl

Dyrektor Regionalny (Region Północ)
Michał Prabucki
tel. +48 607 251 915
michal.prabucki@integart.com.pl

Kierownik oddziału
Wiesława Tomicka
tel. +48 601 664 229
tomicka@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Sławomir Górski
tel. +48 607 667 161
slawomir.gorski@integart.com.pl

Dział Sprzedaży
Joanna Szymczak
tel. +48 885 840 001
joanna.szymczak@integart.com.pl

Salon sprzedaży detalicznej:
tel. +48 52 342 04 28
bydgoszcz_pawilon@integart.com.pl

Oddział Katowice
(Centrala Regionu Południe/Wschód)
Wskazówki jak dojechać
ul. Siemianowicka 7D (wjazd od ul. Budowlanej),
40-301 Katowice
tel. +48 32 202 84 20, +48 32 209 59 19, +48 32 249 89 09
katowice@integart.com.pl

Dyrektor Oddziału
Bartłomiej Łątka
tel. +48 605 598 416
bartlomiej.latka@integart.com.pl

Kierownik działu sprzedaży
Beata Zadróżna
tel. +48 601 484 064
beata.zadrozna@integart.com.pl

Zastępca kierownika sprzedaży
Krzysztof Mieczągłowski
tel. +48 609 184 284
mieczaglowski@integart.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Piotr Nowak
tel. +48 609 800 566
piotr.nowak@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Zygmunt Robert
tel. +48 609 828 999
zygmunt@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Waśniowski Łukasz
tel. +48 663 332 514
lukasz.wasniowski@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Jaros Grzegorz
tel. +48 607 050 870
grzegorz.jaros@integart.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Online
Tomasz Pluta
tel. +48 601 441 830
tomasz.pluta@integart.com.pl

Oddział Kraków
Wskazówki jak dojechać
ul. Szymona Szymonowica 83, 30-396 Kraków
krakow@integart.com.pl
tel. +48 12 653 43 92

Kierownik Oddziału
Mariusz Pawelec
tel. +48 601 871 007
pawelec@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy /oddz. Kraków/
Łukasz Gałązka
tel. +48 607 268 278
galazka@integart.com.pl

Dział Sprzedaży

Vitalij Strogan
tel. +48 605 591 992
vitaliy.strogan@integart.com.pl

Oddział Gdańsk
Wskazówki jak dojechać
ul. Abrahama 7, 80-307 Gdańsk
(wjazd od. ul. Wita Stwosza, budynek PZM-ot)
tel. +48 58 554 15 24
gdansk@integart.com.pl

Kierownik oddziału
Włodzimierz Puchała
tel. +48 58 554 15 24
gdansk@integart.com.pl

Przedstawiciel handlowy /oddz. Gdańsk/
Marcin Specylak
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Oddział Lublin
Wskazówki jak dojechać
ul. Tokarska 3, 20-210 Lublin
tel. +48 885 447 169
lublin@integart.com.pl

Kierownik Oddziału
Tomasz Góżdź
tel. +48 605 647 555
gozdz@integart.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Krzysztof Wronka
tel. +48 885 447 169
krzysztof.wronka@integart.com.pl

Oddział Łódź
Wskazówki jak dojechać
ul. Solec 24/26, 94-247 Łódź
tel. +48 42 633 95 55
lodz@integart.com.pl

Kierownik Oddziału
Krzysztof Kucharski
tel. +48 691 766 902
kucharski@integart.com.pl

Oddział Opole
Wskazówki jak dojechać
ul. Dworska 1/1F, 45-750 Opole
tel. +48 77 474 86 24
opole@integart.com.pl

Marek Kąfera
tel. +48 609 058 626
marek.kafera@integart.com.pl

Kamil Kinal
tel. +48 663 332 593
kamil.kinal@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży
(z siedzibą w Błoniach)
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

Oddział Poznań
Wskazówki jak dojechać
ul. Pogodna 8, 60-275 Poznań
tel. +48 61 867 61 50
fax +48 61 868 79 75
poznan@integart.com.pl

Łukasz Pawłowski
tel. +48 695 695 719
lukasz.pawlowski@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży
(z siedzibą w Błoniach)
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

Oddział Rzeszów
Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 3, 35-105 Rzeszów
tel. +48 605 410 948
rzeszow@integart.com.pl

Kierownik Oddziału
Maciej Pałka
tel. +48 607 767 277
maciej.palka@integart.com.pl

Oddział Toruń
Wskazówki jak dojechać
ul. Trasa Wschodnia 41a, 87-100 Toruń
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl

Oddział Wałbrzych
Wskazówki jak dojechać
ul. Uczniowska 1-2, 58-306 Wałbrzych
tel./fax +48 74 665 96 06
walbrzych@integart.com.pl

Jakub Szczęsny
tel. +48 663 330 691
jakub.szczesny@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży
(z siedzibą w Błoniach)
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

Oddział Warszawa - Jawczyce
Wskazówki jak dojechać
ul. Piastowska 67,05-850 Jawczyce
tel. +48 22 846 33 06
tel. +48 22 697 08 58
tel. +48 607 767 077
jawczyce@integart.com.pl

Dyrektor Oddziału
Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl

Dział Sprzedaży

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Joanna Filipowicz
tel. +48 22 878 18 35
tel. kom. +48 603 080 411
joanna.filipowicz@integart.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Wioletta Skowronek
tel. +48 22 846 33 06
tel. kom. +48 663 332 480
wioletta.skowronek@integart.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Adam Góra
tel. +48 22 697 08 58
tel. kom. +48 885 446 014
adam.gora@integart.com.pl

Dział Handlowy

Daniel Matysiak
tel. +48 22 697 08 58
tel. kom. +48 607 767 077
matysiak@integart.com.pl

Tomasz Góźdź
tel. kom. +48 605 647 555
gozdz@integart.com.pl

Ewa Wojciechowska
tel. kom. +48 607 856 636
ewa.wojciechowska@integart.com.pl

Karolina Świątek
tel. kom. +48 609 499 476
karolina.swiatek@integart.com.pl

Oddział Wrocław
Wskazówki jak dojechać
ul. Brynicka 3, 54-214 Wrocław
wjazd od ul. Gądowskiej k/Magnolia Park
tel. +48 71 350 38 58
wroclaw@integart.com.pl

Dominik Broda
tel. 48 607 436 936
dominik.broda@integart.com.pl

Krzysztof Ziemiaszewski
tel. +48 605 598 990
krzysztof.ziemiaszewski@integart.com.pl

Mariusz Szczygielski
tel. 48 607 071 609
mariusz.szczygielski@integart.com.pl

Jakub Pietrzyk
tel. 48 605 994 102
pietrzyk@integart.com.pl

Jolanta Wilusz - Specjalista ds. Sprzedaży
(z siedzibą w Błoniach)
tel. +48 665 977 797
wilusz@integart.com.pl

Wrocław - Krępice
Dział Płyt i Prefabrykacji/Magazyn

Wskazówki jak dojechać
ul. Wróblowicka 24, 55-330 Krępice



INTEGART CZ s.r.o.
Praha – Čestlice (Czechy)

Wskazówki jak dojechać
251 01 Praha – Čestlice
www.integart.cz

ShowRoom Praga
Wskazówki jak dojechać
Čestlice 289
251 01 Čestlice
Czechy
tel. +420 311 249 772

Kierownik ds. produktu i technologii
Pavel Hamar
E-mail: pavel.hamar@integart.cz
Tel.: +420 702 166 873

Kierownik ds. mediów
Kierownik sprzedaży Morawy

Tomáš Fried
E-mail: tomas.fried@integart.cz
Tel.: +420 720 941 434

ShowRoom Bratysława
Wskazówki jak dojechać
Lamačská cesta 109
841 03 Bratysława
Słowacja
tel. +421 650 822 898



DZIAŁY PRODUKTOWE:

REKLAMA I POLIGRAFIA:

Aneta Mikuśkiewicz
Dyrektor Sprzedaży
ds. Klientów Strategicznych

tel. +48 71 324 94 58
tel. kom. +48 607 747 746
mikuskiewicz@integart.com.pl
3M, Reflekton, Yupo
Monika Bandura
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. +48 601 521 035
bandura@integart.com.pl
3M
Renata Soboń
tel. +48 605 103 906
sobon@integart.com.pl
folie do druku, laminaty Avery Dennison; Poli-Tape
Wiesia Tomicka
tel. +48 52 327 45 00
tel. kom. +48 601 664 229
tomicka@integart.com.pl
Avery Dennison, Mactac
Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60
tel. kom. +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl
Magnaflex, LG Hausys, Hartcon, Oracal, Nitto, Poli-Tape
Dariusz Rosłoń
tel. +48 609 103 809
roslon@integart.com.pl
Neschen, Arlon, Mactac, Aslan, Intercoat, Avery Dennison, CarnavalCal, Steiko PET, Mitylon Wallpaper, Folex, Vinylpex, Artfoam, 3A Composites, Katz, AMT, Apex Premium, Mitylon, HP, Steiko, MAO, Poli-Tape, Berger Textiles
Marek Klimczak
tel. +48 603 114 003
klimczak@integart.com.pl
Avery Dennison, Steiko, Oracal, Mactac, JAC, Saint Clair Textiles
Marek Zimmer
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl
materiały do sitodruku
Witold Klimczak
tel. +48 33 817 19 16
tel. kom. +48 607 263 300
w.klimczak@integart.com.pl
Olfa, 3M Knifeless, akcesoria reklamowe, car-wrapping
Bartłomiej Łątka
tel. +48 32 209 59 19
tel. kom. +48 605 598 416
bartlomiej.latka@integart.com.pl
płyty Multipanel, 3A Composites, Simona, Stadur, XPS, tusze SunChemical i Marabu

URZĄDZENIA I TECHNOLOGIE:

Tomasz Stawicki - Dyrektor Operacyjny
tel. +48 504 222 896
stawicki@integart.com.pl

Michał Skrzypczyk - Laser Product Manager
tel. +48 535 991 625
m.skrzypczyk@integart.com.pl

Region Północ

Piotr Socha - Business Development Manager LFI
tel. +48 607 611 777
socha@integart.com.pl

Marcin Specylak
tel. +48 603 521 939
specylak@integart.com.pl

Region Południe

Dawid Siedlis - Business Development Manager LFP
tel. +48 605 102 205
siedlis@integart.com.pl

Bartek Rozwicki
tel. +48 603 030 960
rozwicki@integart.com.pl

Remigiusz Pokuciński - Business Development Manager LFI: HP, Zund, HP Industrial
tel. +48 603 999 091
pokucinski@integart.com.pl

Mateusz Matczak
tel. +48 607 304 277
matczak@integart.com.pl

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Agnieszka Benedyktowicz - Kierownik Działu Materiałów Eksploatacyjnych HP
tel. +48 601 521 020
benedyktowicz@integart.com.pl

Wioletta Grębowicz
tel. +48 71 315 31 91/99
tel. +48 601 521 020
wioletta.grebowicz@integart.com.pl

Reklamacje
Wypełniony formularz zgłoszenia reklamacyjnego na materiały eksploatacyjne (dostępny w dziale downloads) tj. głowice, tusze czy zestawy czyszczące, prosimy wysyłać na adres: reklamacje@integart.com.pl



SERWIS:

Infolinia: 723-23-22-33
WWW: www.serwis.integart.com.pl


DROGOWNICTWO:

Aneta Mikuśkiewicz
tel. +48 71 324 94 58 / +48 607 747 746
mikuskiewicz@integart.com.pl

MATERIAŁY OSTRZEGAWCZE:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl

PRZEMYSŁ:

Beata Pryt
tel. +48 71 324 94 60 / +48 605 308 108
pryt@integart.com.pl