Nowy koszyk 0 PLN

Integart prezentuje Wrap & Remix by antalis Challenge!

Integart prezentuje Wrap & Remix by antalis Challenge!

Antalis, wiodący dystrybutor rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej, ogłasza konkurs, jakiego jeszcze Europa nie widziała. Rozwiń car wrappingowe skrzydła podczas „Wrap & Remix by antalis” Challenge, który potrwa od lutego do czerwca 2024 roku!

Jest to okazja, aby podziękować swoim klientom i zaprezentować im pełną gamę rozwiązań z zakresu oklejania samochodów – procesu umożliwiającego częściowe lub całkowite pokrycie pojazdów samoprzylepną folią, z którego korzystają zarówno osoby prywatne chcące wyróżnić i spersonalizować swoje pojazdy, jak i floty komercyjne decydujące się na oklejanie swoich pojazdów w celach reklamowych (autobusy, pociągi itp.).

Większość profesjonalistów z tej branży, oprócz posiadania niezwykłej wiedzy na temat folii czy umiejętności oklejania samochodów, jest po prostu pasjonatami car wrappingu. Poprzez konkurs „Wrap & Remix” Antalis, jako dystrybutor wspierający ekspertów, chce przybliżyć, a może i ożywić jego historię. To dlatego Nagrodą Główną w konkursie będzie Ford Mustang 350GT Shelby Clone z 1965 roku. Do tego nasi klienci będą walczyć o 99 innych nagród – od wyjazdu na Grad Prix Formuły 1 we Włoszech po wysokiej jakości sprzęt. No i nie zapominajmy o cotygodniowych i comiesięcznych losowaniach spośród wszystkich uczestników, gdzie będzie można wygrać kolejno – miniaturową replikę Forda Mustanga 350T oraz szafę grającą Monster Shop.

Weź udział!

Aby zdobyć 30 punktów na dobry początek, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej www.wrapandremixbyantalis.com. Następnie każdy zakup kwalifikujących się produktów konkursowych za kwotę 10 € da 1 punkt do miesięcznego wyniku uczestnika. Dzięki dodatkowym akcjom ogłaszanym na początku każdego miesiąca będzie można dodatkowo pomnożyć zdobywane przez siebie punkty.

Szczęśliwy zwycięzca Forda Mustanga zostanie wylosowany spośród uczestników zajmujących pierwsze 100 miejsc w rankingu w dniu 12 lipca 2024 r. Losowanie to będzie transmitowane na żywo na Facebooku.

Lista kwalifikujących się produktów konkursowych pochodzi od wiodących marek w sektorze car wrappingu dystrybuowanych przez europejskie spółki zależne Antalis, w tym także przez Integart.

 

 

Regulamin programu "Wrap & Remix by antalis challenge" znajdziesz TUTAJ.

Do pobrania: