Nowy koszyk 0 PLN

Bądź nie do pokonania! Premiera HP Latex 630 w Polsce. Drukuj szybciej, poczuj emocje prędkości…

Bądź nie do pokonania!  Premiera HP Latex 630 w Polsce. Drukuj szybciej, poczuj emocje prędkości…

Dziś 19 września 2023 HP ogłasza premierę nowego modelu HP Latex 630.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcesz, aby proces drukowania był jak najłatwiejszy i jak najprostszy. Gama najnowszych produktów HP Latex z serii 630 i 630W to doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dzięki nim możesz osiągnąć rezultaty, które zachwycą Twoich klientów:

  • Wysoka jakość druku z białym atramentem:

Drukarki HP Latex z serii 630  umożliwiają drukowanie z użyciem białego atramentu, przy zachowaniu żywych kolorów, płynnych gradientów i czytelnego tekstu. To idealne rozwiązanie do projektów, które wymagają białego tła lub druku na ciemnych materiałach.

  • Szybkość i efektywność:

Seria L 630 osiąga imponującą prędkość drukowania co pozwala na zwiększenie produktywności i skrócenie czasu realizacji projektów. Dodatkowo, wydruki są suche i gotowe do wykańczania
i montażu od razu po opuszczeniu drukarki.

  • Precyzyjne nacinanie:

Premierowe urządzenia HP L630 oraz 630W wyposażone są w system Print&Cut, który działa w ramach jednego procesu. Dzięki dokładnemu rozpoznawaniu zadań i bezbłędnemu cięciu, Twoje projekty będą idealnie wykończone.

  • Prostota i wygoda:

Seria HP Latex 630 została zaprojektowana, aby ułatwić pracę. System ładowania nośników od frontu oszczędza miejsce w biurze, a ładowanie bez wrzeciona oraz automatyczna korekta przekrzywienia upraszczają procedurę i pozwalają zaoszczędzić cenny czas. Przechowywanie zadań w pamięci urządzenia ułatwia ponowny druk.

  • Monitorowanie i zarządzanie w chmurze:

Dzięki aplikacji w chmurze HP PrintOS możesz monitorować urządzenie z dowolnego miejsca, co zwiększa produktywność i umożliwia zdalne zarządzanie pracą drukarki.

  • Ochrona środowiska:

Technologia atramentów na bazie wody HP Latex jest bardziej przyjazna dla środowiska niż tradycyjne atramenty rozpuszczalnikowe. Posiadamy prestiżowe certyfikaty, takie jak UL ECOLOGO® i EPEAT®, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska. Ponadto, nasze wkłady są pakowane w kartonowe obudowy, używamy materiałów bez etykiet i oferujemy bezpłatny recykling przez program HP Planet Partners.

Z nami możesz nie tylko dostarczyć wysoką jakość druku, ale także wzmocnić swoją reputację jako firmy dbającej o środowisko i zapewnić klientom produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i zrównoważonego rozwoju.

Bądź nie do pokonania!  Spotkaj się z nami i wspólnie potestujmy nową drukarkę w okolicznościach, które dostarczą nam jeszcze więcej emocji i wrażeń.

Zobacz nową HP latex 630 w akcji! Drukuj szybciej, poczuj emocje prędkości…

Serdecznie zapraszamy na spotkania, na których każdy uczestnik będzie miał okazję poznać wszystkie zalety nowych drukarek HP Latex z serii 630, a także zobaczyć HP Latex 630 White Ink podczas pracy wraz z innowacyjnym rozwiązaniem Print&Cut.

Zarejestruj się i zarezerwuj dla siebie termin