Nowy koszyk 0 PLN

Event w Katowicach/ RACE SHOW

Event w Katowicach/ RACE SHOW

Katowice dziękujemy za świetne spotkanie! W ramach naszego eventu Race Show with HP, gościmy nie tylko na torach, ale także w wybranych oddziałach Integart. Tym razem, wraz z Radkiem Hutnikiem z firmy ApexClan – ambasadorem HP Latex 630W, mieliśmy okazję spotkać się z Klientami w HP Demo Lab w katowickim oddziale Integart.

To był bardzo intensywny dzień, który obecni Klienci wykorzystali na maxa! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, skupienie i chęć nie tylko zdobycia wiedzy, ale także za otwartość w dzieleniu się swoim doświadczeniem w innymi.

Co może być lepszego niż spotkanie z „jednym z Was”, który testował, opiniował i użytkuje nową drukarkę HP Latex 630W? To szansa nie tylko na poznanie nowych rozwiązań i zainspirowanie się, ale często to także potwierdzenie, że wybór technologii lateksowej to prawidłowa droga, którą i Wy kroczycie, albo zamierzacie ją wybrać.

To nie koniec naszego Show! Przed nami kolejne miejsca na mapie spotkań w ramach Race Show with HP. Wciąż możesz wziąć w nich udział. Szczegóły oraz możliwość rejestracji na tej stronie.
Do zobaczenia!