Nowy koszyk 0 PLN

HP prezentuje wizję transformacji świata druku, przedstawiając różnorodność procesów tworzenia dzięki najnowszym innowacjom w druku lateksowym – DRUPA 2024.

HP prezentuje wizję transformacji świata druku, przedstawiając różnorodność procesów tworzenia dzięki najnowszym innowacjom w druku lateksowym – DRUPA 2024.

Podczas tegorocznych targów DRUPA, firma HP zaprezentuje najnowsze portfolio drukarek lateksowych i szereg inteligentnych rozwiązań opartych na zrównoważonym rozwoju i automatyzacji. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, aż 8 zautomatyzowanych linii produkcyjnych, zdolnych do obsługi 80 zadań i 25 różnych zastosowań, korzystających z najnowszych technologii HP.

Razem zmieniamy branżę

Włączenie technologii HP Latex do prowadzonej działalności daje liderom biznesowym potencjał do drukowania na praktycznie każdym podłożu, dzięki czemu mogą tworzyć między innymi: oznakowania, okleiny samochodowe, aplikacje dekoracyjne, dekoracje wnętrz, naklejki, plakaty i wiele więcej. Oferta urządzeń HP Large Format Printing obejmuje produkty o najwyższej jakości. Daje również możliwość zwiększenia przychodów dla dostawców usług drukarskich dzięki różnorodnym ofertom aplikacji. Konkretnie, gama produktów HP Latex przynosi korzyści produkcyjne.

Portfolio HP Latex gwarantuje drukarniom dostęp do wielu narzędzi, wiedzy ekspertów i wskazówek, które pomagają tworzyć i dostarczać nowe innowacyjne rozwiązania zmieniające otaczający świat, poprzez projektowanie, przyszłościową ochronę środowiska i rozwój „miast przyszłości”. Z tych narzędzi mogą korzystać lokalne firmy drukarskie pracujące z HP Latex i obsługujące swoje społeczności poprzez tworzenie nowych i wizualnie przyciągających uwagę aplikacji, w postaci: tapet do szpitali, oznakowania ulic i obiektów handlowych, czy drukując dla brandów, które chcą się inspirować i kreować zmiany innowacyjnymi aplikacjami. HP od lat pracuje nad zmianami technologicznymi na rzecz  ochrony środowiska.

HP opracowało zaawansowane rozwiązania, które pomagają zwiększyć produktywność, ułatwiają współpracę i optymalizują pracę w prosty i intuicyjny sposób. Firma nadal skupiona jest na pomocy firmom drukarskim w poprawie produktywności i rozwoju ich biznesu, a istotną rolę w tym wspólnym dążeniu odgrywa Professional Print Service Plans HP.

Professional Print Service Plans HP dostarcza dostawcom usług drukarskich nowe modele biznesowe, które łączą usługi, rozwiązania i innowacje, aby pomóc w zoptymalizowaniu procesów produkcyjnych. Subskrybenci planów serwisowych mają dostęp do rozwiązań premium, w tym platformy HP Design i eCommerce lub rozwiązań HP Live Production, dostępnych w ramach pakietu HP Print OS Suite. Dla firmy HP projektowanie aplikacji w dużym formacie musi być szybkie, łatwe i intuicyjne.

„Priorytetowo traktujemy potrzeby naszych klientów, stale rozwijając nasze innowacje: począwszy od łatwego tworzenia projektów i wizualizacji, poprzez bezproblemowe odbieranie i obsługę zamówień, aż po szybką integrację z najpopularniejszymi platformami eCommerc. Poprzez zwiększanie wydajności i przyspieszanie czasu wprowadzenia na rynek za pomocą rozwiązań oprogramowania do druku internetowego, HP zmienia rynek druku.

Czy to poprzez istniejące możliwości, takie jak oprogramowanie HP SmartStream - które pomaga użytkownikom przekształcać efektywność operatora w zysk operacyjny i obsługiwać klientów poprzez poprawę przepływu pracy produkcyjnej - lub poprzez zakres oferowanych oprogramowań e-biznesowych, Professional Print Service Plans umożliwia naszym klientom bycie bardziej elastycznym. To dzięki Professional Print Service Plans klienci maksymalizują czas pracy i uzyskują dostęp do narzędzi wymiany wiedzy dzięki HP Learn” - powiedział Daniel Martinez, Dyrektor Generalny, Large Format Business, HP.

„Mając to wszystko na uwadze, z niecierpliwością czekamy na spotkania, na naszym stoisku ekspertów branżowych, analityków i potencjalnych klientów odwiedzających targi DRUPA, aby omówić i pokazać siłę transformacyjną druku za pomocą naszego innowacyjnego produktu i rozwiązań Large Format HP” - dodał Daniel Martinez.

Mądry, zrównoważony druk

HP dąży do osiągnięcia statusu najbardziej zrównoważonej i odpowiedzialnej technologicznie firmy na świecie. Poprzez to podejście, firma konsekwentnie dąży do minimalizacji wpływu na środowisko w całym procesie druku wielkoformatowego - począwszy od produkcji, przez projektowanie materiałów i produktów, aż po etap końcowego użytkowania wydruków. Dzięki energooszczędnym drukarkom HP Latex, drukarnie mogą przyjąć bardziej zrównoważone podejście do zadań drukarskich i zwiększać volumen produkcji metrów kwadratowych zadruków do wnętrz, również dzięki specjalistycznemu składowi atramentów, który zapewnia dobrą jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Portfolio technologii HP Latex zostało starannie zaprojektowane, aby oferować bardziej zrównoważone usługi drukowania na tapetach dzięki wodnym atramentom lateksowym, które są certyfikowane UL ECOLOGO® i EPEAT®. Atramenty HP Latex mają kilka zalet, w tym: zero szkodliwych zanieczyszczeń powietrza (HAP), niepalność i bezwonność. Ponadto nie wymagają one specjalnej wentylacji i nie emitują ozonu, co czyni je idealnymi do różnych miejsc takich jak hotele, restauracje, przestrzenie handlowe, szpitale i domy. Co więcej, te atramenty unikają problematycznej reaktywnej chemii monomerowej, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność.

HP wierzy w siłę projektowania technologii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do odwiedzin i spotkania z nami w hali 17, na tegorocznej wystawie targowej DRUPA 2024 w Düsseldorfie, w Niemczech w terminie od 28 maja do 7 czerwca. Nasi Przedstawiciele będą tam na Was czekać!  

 

Zapraszamy do kontaktu i umawiania spotkań:

Magdalena Frydrych

tel.: +48 885 662 199

magdalena.frydrych@integart.com.pl

Przekonaj się, jak HP angażuje się w przygotowanie firm branży LFP na przyszłość, podczas DRUPA 2024.