Nowy koszyk 0 PLN

HP Scitex FB750 i FB550 - bezpieczne rozwiązania ukierunkowane na media sztywne

Zaprezentowane na targach FESPA HP Scitex 550/750 to udoskonalone urządzenia. Seria przemysłowych urządzeń poligraficznych HP Scitex FB jest odpowiedzią na zapotrzebowania rynku, a ponadto daje dużo więcej możliwości w produkcji materiałów P.O.P oraz P.O.S.
 
W zamkniętym trybie drukowania maszyny zwiększają wydajność o 12%, pozwalają szybko zrealizować zamówienie dzięki jednoczesnemu procesowi załadunku, druku i odbioru materiału. Automatyczne wyrównanie ciśnienia pozwala precyzyjnie ustawić nośnik, drukarka mierzy jego grubość oraz pozycję załadowanego media. Drukujemy do 6 arkuszy jednocześnie. Maszyna pracuje z prędkością do 85 m2/h dla wydruków, które będą oglądane na dużą odległość. Zaprojektowany z myślą o wysokonakładowych drukarniach segment HP Scitex FB wykorzystuje atramenty utwardzane promieniami UV HP, które nie wymagają specjalnej wentylacji. Nowa konfiguracja HP Scitex FB550 i HP Scitex FB750 redukuje koszty eksploatacji. Drukujesz z ufnością gdyż nie jest wymagana codzienna konserwacja głowicy drukującej. Drukarki HP Scitex FB550 i HP Scitex FB750 zapewniają łatwe i wygodne użycie opcji białego tuszu. Proces dodawania lub usuwania białego koloru został uproszczony. Homogenizator HP utrzymuje stabilność tuszu, zapobiegając osadzaniu się czy zasychaniu białego pigmentu. Urządzenia HP Latex L370 oraz HP FB 550/750 kompatybilne są z najnowszą wersją oprogramowania Caldera w wersji 10.00.
 
W czerwcu 2015 Integart zainstalował pierwszą z drukarek HP Scitex FB750 w Polsce. Maszyna stanęła w firmie TRIANGOO z Warszawy, wieloletniego partnera firmy Integart, uzupełniając tym samym ich park maszynowy i poszerzając portfolio dotychczasowych realizacji.
 
Od września zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu. W nowej formule prezentacji będzie można uczestniczyć w pokazach i testach na najnowszej HP Scitex FB550.
 

 

Ulotka HP Latex FB550 - pobierz
Ulotka HP Latex FB750 - pobierz