Nowy koszyk 0 PLN

Podsumowanie wydarzenia "Race Show z HP Latex 630"

Podsumowanie wydarzenia "Race Show z HP Latex 630"

Z wielką radością pragniemy podziękować Państwu za udział w naszym niezwykłym wydarzeniu "Race Show z HP Latex 630", które pozwoliło nam wspólnie odkryć świat nowych możliwości w dziedzinie druku HP Latex i personalizacji. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na torach wyścigowych w całej Polsce, gdzie łączyliśmy pasję do motoryzacji z innowacyjnością technologii HP Latex.

Wspólnie z Apex Clan, z Radosławem Hutnikiem, naszym partnerem i ambasadorem HP Latex 630, mieliśmy przyjemność zaprezentować jak spersonalizowane projekty na motocykle, kaski i kombinezony mogą pomóc w promowaniu wizerunku osób, marek i zespołów. Odwiedziliśmy wiele miejsc, od Łodzi po Radom, prezentując urządzenie HP Latex serii 630 i jego niezrównane możliwości w kreowaniu niepowtarzalnych „dzieł sztuki”.

Nie tylko pokazaliśmy możliwości nowych technologii, ale również stworzyliśmy wspomnienia, które, mamy nadzieję, na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wierzymy, że nasze spotkania zaowocują nowymi inspiracjami oraz pomysłami na rozwój Państwa biznesu, zwłaszcza w zakresie zleceń na pojazdy, oznakowania reklamowego i dekoracji.

Serdecznie dziękujemy za Państwa entuzjazm, zaangażowanie i cenne uwagi. To Państwa obecność sprawiła, że "Race Show z HP Latex 630" było nie tylko wydarzeniem, ale prawdziwym świętem innowacji i pasji.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne możliwości spotkania się z Państwem
i wspólnego odkrywania nowych horyzontów w druku i personalizacji.

Zespół Integart

 

 

Do pobrania: