Nowy koszyk 0 PLN

Warsztaty „Amazing, but true vol.3” z Integart podczas FestiwalDruku.pl

Podczas tegorocznego Festiwalu Druku, tym razem pod hasłem „Pozwól się zainspirować, my zrobimy resztę” zapraszamy do udziału w kolejnej edycji warsztatów termotransferowych „Amazing, but true vol 3”.

Wszystkich chętnych poszerzeniem wiedzy z zakresu termotransferu, ale także tych, którzy planują rozpocząć swoją zawodową przygodę z tą technologią zapraszamy w dniach 18 i 19 września br. w godz. 11.00 – 15.00, do udziału w warsztatach, które odbędą się na stoisku E6 w Hali 3, EXPO XXI Warszawa.Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja. Koszt udziału w jednodniowych warsztatach wynosi 149 zł netto/os.

Wiedza – aplikacja – dyskusja, tym razem w trzech blokach tematycznych, pod okiem naszych trenerów uczestnicy będą poznawać możliwości technologii termotransferu. Wskażemy jak rozwinąć swoją dotychczasową działalność, poznać nietypowe zastosowania papierów termotransferowych oraz niestandardowe wzory/kolory folii na typowe podłoża. Co istotne, nasi trenerzy będą tylko wsparciem do samodzielnej aplikacji przygotowanych grafik przez uczestników.

Pamiętając, że oryginalność i unikalność jest kluczem do sukcesu w branży zdobienia tkanin czy gadżetów reklamowych, nie pozwolimy uczestnikom zapomnieć, że to właśnie technologia termotransferu jest siłą personalizacji. Warsztaty, podobnie jak w latach ubiegłych przygotowaliśmy razem z naszymi Partnerami Biznesowymi: firmą OKI Europe, TheMagicTouch, Summa, HP, Politape, Promattex i Chemica. To właśnie media, urządzenia i maszyny do termotransferu znalazły się w bogatej ofercie Integart. Na uczestników warsztatów będą czekały niespodzianki, konkursy i specjalnie na tę okazje przygotowane oferty promocyjne. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Amazing, but true vol. 3”.

Liczba miejsc każdego dnia jest ograniczona. Rejestracja i dodatkowe informacje dostępne tutaj.