Nowy koszyk 0 PLN

Budownictwo

Dystrybutor paneli poliwęglanowych Rodeca, poliwęglanu komorowego i poliwęglanu litego od czołowych europejskich producentów oraz wielu innych płyt z tworzyw sztucznych.

Panele poliwęglanowe
szeroki wybór paneli z poliwęglanu

Niemiecka firma Rodeca ma ponad 40-letnie doświadczenie w ekstruzji materiałów transparentnych. Marka stała się wyznacznikiem jakości oraz innowacyjności w produkcji paneli poliwęglanowych. Systemy poliwęglanowe są najczęściej kojarzone z pionowymi doświetlami, gdzie moduły łączone są na pióro-wpust. Oprócz tego w ofercie znajduje się wiele systemów na doświetla poziome, płaskie oraz łukowe. Wspólną cechą wszystkich paneli jest łatwy i szybki montaż, pomagający zaoszczędzić czas i nakłady finansowe.

 
Płyty poliwęglanowe
Poliwęglanowe wysokiej jakości płyty

Od wielu lat firma współpracuje z czołowymi europejskimi producentami płyt z poliwęglanu. Płyty komorowe takich marek jak Arla, Rodeca czy Akyver są cenione na całym świecie za swoją jakość, wyśrubowane parametry mechaniczne i wysoką przezroczystość. W ofercie znajdują się nie tylko standardowe wymiary płyt, ale także nietypowe. Zaletą są szerokie możliwości i krótki czas realizacji produkowanych na wymiar formatek, rozszerzane o usługi oklejania krawędzi taśmą zabezpieczającą.

 
Elewacje Wentylowane
produkty renomowanej marki Larcore i Larson

Larson to płyta stworzona przez hiszpańską firmę Alucoil. Jest to aluminiowa płyta kompozytowa stosowana w takich branżach jak budownictwo (elewacje wentylowane) czy przemysł. W produkcji stosuje się wysokiej jakości stop aluminium, który doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach, np. morskich.