Nowy koszyk 0 PLN

HP Latex 335

  • Marka
    HP
  • Opis towaru
  • Cechy towaru

Opis towaru

Urządzenie HP Latex 335 umożliwi wejście na rynek niedrogich aplikacji do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych w maksymalnej szerokości 1.63m. Inwestycja w to urządzenie umożliwi znaczne zwiększenie konkurencyjności oferty poprzez druk na szerokiej gamie podłoży – zarówno tradycyjnych jak i nietypowych: od banerów, przez plakaty po dekoracje wnętrz i grafikę flotową.

Firmy, które zdecydują się na zakup urządzenia, będą mogły zdobywać nowe obszary w których popularna technologia solwentowa nie może być stosowana. Do takich miejsc należy m.in. bardzo perspektywiczna i wysokomarżowa branża dekoracji wnętrz. Atramenty III generacji technologii HP Latex są w pełni ekologiczne – nie uwalniają do otoczenia szkodliwych substancji zarówno podczas druku jak i użytkowania gotowych aplikacji. Poparte to zostało licznymi certyfikatami – należą do nich m.in. UL ECOLOGO oraz UL GREENGUARD GOLD. Gotowe wydruki spełniają także surowe normy AgBB.

Wydruki powstałe z użyciem modelu 335 charakteryzują się wyrazistością oraz prawidłowym odzwierciedleniem kolorów. To wszystko dzięki systemowi OMAS oraz głowicom HP Latex III generacji, które są w stanie drukować w rozdzielczości 1200dpi z zastosowaniem aż 6 zasobników z tuszem. Gotowe aplikacje są odporne na zarysowania.

Dodatkowym atutem urządzenia jest fakt, że wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem, użytkownik jest w stanie tworzyć własne profile ICC oraz rozbudowywać przy ich użyciu istniejącą bazę. Dzięki temu z czasem użytkownicy posiadają rozwiązanie, które jest w pełni gotowe do szybkiego rozpoczęcia drukowania.

Drukarka posiada bardzo sprawną sekcję utrwalania, która pozwala na wyeliminowanie etapu suszeniu tak problematycznego w technologii solwentowej. Dzięki temu wychodzące z HP Latex 335 wydruki są od razu suche i gotowe do wysyłki.

Urządzenie może drukować bez nadzoru przez długi czas i nie wymaga intensywnego monitorowania. Opcjonalnie istnieje możliwość skorzystania z mobilnego oprogramowania HP Latex Mobile umożliwiającemu monitorowanie drukarki na odległość.

Więcej informacji: www.hplatex.pl

 
Ulotka - HP Latex 335 [PL]
FAQ - HP Latex 300 [PL]

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%