Nowy koszyk 0 PLN

HP Latex 365

  • Marka
    HP
  • Opis towaru
  • Cechy towaru

Opis towaru

Z HP Latex 365 zyskasz na wszechstronności. Urządzenie umożliwia druk w maksymalnej szerokości 1.63m na wielu różnych podłożach, także na porowatych tekstyliach (wymagany kolektor atramentu). Drukarka, w przeciwieństwie do urządzeń solwentowych, z powodzeniem może być stosowana w dziedzinie dekoracji wnętrz. Liczne certyfikaty (m.in. UL ECOLOGO, UL GREENGUARD GOLD) potwierdzają bezpieczeństwo zdrowotne tej technologii. Zarówno podczas druku jak użytkowania aplikacji do otoczenia nie są uwalniane toksyczne związki. Dlatego aplikacje mogą być stosowane nawet w takich miejscach jak przedszkola, szpitale czy przychodnie pediatryczne.

Drukarka HP Latex 365 została wyposażona w mechanizm automatyzujący dwustronny druk banerów. Jest to nieocenione udogodnienie dla drukarni, w których istnieje potrzeba częstego obustronnego zadruku. W urządzeniu zastosowano sprawdzoną III generację technologii HP Latex. Druk odbywa się w maksymalnej rozdzielczości 1200dpi przy użyciu 3 podstawowych kolorów oraz 3 pośrednich. Dzięki temu drukarka jest w stanie drukować obrazy nawet w jakości fotograficznej. Dużą zaletą urządzenia jest także prędkość druku – 31m2 w trybie outdoor high speed. Utrzymanie wysokiej jakości przy tak znacznej prędkości możliwe jest dzięki systemowi OMAS oraz HP Latex Optimizer.

Przy konstruowaniu urządzenia szczególną uwagę zwrócono na zwiększenie produktywności. W modelu 365 znacznie zredukowano czas pomiędzy zadaniami, które wymagają kontynuacji drukowania. Wydajna sekcja utrwalania sprawia, że z wydruki są suche, odporne na zadrapania i natychmiast gotowe do dostarczenia klientowi. Ponadto urządzenie umożliwia zmaksymalizowanie czasu produkcji oraz zredukowanie czasu, który niezbędny jest na monitorowanie pracy urządzenia. Opcjonalne monitorowanie można prowadzić za sprawą oprogramowania HP Latex Mobile, które umożliwia zdalny monitoring urządzenia. Nieocenioną zaletą jest także oprogramowanie HP Custom Substrate Profiling, które wraz z wbudowanym spektrofotometrem umożliwia automatyczne tworzenie profili ICC.

Zobacz także: www.hplatex.pl

 
Ulotka - HP Latex 365 [PL]
FAQ - HP Latex 300 [PL]

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%