Nowy koszyk 0 PLN

HP Latex 375

  • Marka
    HP
  • Opis towaru
  • Cechy towaru

Opis towaru

HP Latex 375 to urządzenie, w którym maksymalnie zwiększono możliwości pracy bez nadzoru. Druk może odbywać się w maksymalnej szerokości 1.63m. Urządzenie doskonale radzi sobie z drukiem na tradycyjnych podłożach a także innych, w tym tekstyliach. Dzięki temu firmy stosujące model 375 będą w stanie znacznie zwiększyć marże i swoją rentowność.

Tusze stosowane w technologii HP Latex są ekologiczne i bezwonne. Dlatego powstałe na tym urządzeniu aplikacje doskonale sprawdzą się także w obszarze dekoracji wnętrz. Jest to dziedzina, do której po dziś dzień nie udało się wkroczyć technologii solwentowej.

Urządzenie jest wydajne. Umożliwia obustronny druk bannerów w trybie automatycznym. Oznacza to wygodę dla operatorów, lepsze dopasowanie obu stron aplikacji i oszczędność czasu. Obrazy wychodzące z drukarki są wysokiej jakości: o żywych kolorach, jednolitej i spójnej jakości. Zapewnia to głowica o rozdzielczości druku do 1200dpi oraz aż 6 zasobników z tuszem (3 kolory podstawowe i 3 dodatkowe kolory pośrednie). Nieocenionym atutem przemawiającym za HP Latex jest także wysoka trwałość wydruków, w tym odporność na zadrapania.

HP Latex 375 jest w stanie drukować z maksymalną prędkością 31m2/h w trybie Outdoor High Speed. Wysoka jakość druku przy tak znacznej prędkości jest możliwa do osiągnięcia dzięki systemowi OMAS oraz HP Latex Optimizer.

Model HP Latex 375 jest niezwykle wydajny i ekonomiczny. Jednym z powodów jest zastosowanie ekonomicznych 3-litrowych zasobników z tuszem, które mogą być wymieniane także podczas pracy urządzenia. Ponadto, w przeciwieństwie do urządzeń solwentowych, w technologii HP Latex nie ma potrzeby poddawania wydruków czasochłonnemu dosuszani. System suszenia i utrwalania jest na tyle wydajny, że wydruki po wyjściu z urządzenia są natychmiast suche i gotowe do wysyłki.

Warto wspomnieć także o wbudowanym spektrofotometrze, który wraz z oprogramowaniem HP Custom Substrate Profiling umożliwia tworzenie własnych profili ICC i dodawanie ich do istniejącej bazy danych.

Dodatkowe informacje: www.hplatex.pl

 
Ulotka - HP Latex 375 [PL]
FAQ - HP Latex 300 [PL]

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%